€ 309.500,- k.k.
De ideale woning voor zowel eigen bewoning als mantelzorg!
Luxueus penthouse met uitzicht over Hoogeveen en omgeving. Dit fraai afgewerkt en uitstekend onderhouden penthouse is gelegen in de Maaier op loopafstand van winkelcentrum “De Weide” en het “Steenbergerpark” en beschikt over zowel een garage met elektrische deur als twee bergingen op de begane grond.
Het wooncomplex biedt aan haar bewoners comfort en veiligheid in een rustige omgeving. Zo zijn er op de begane grond een ruime garage en twee bergingen gelegen, is er een afgesloten entree met video installatie, twee trappenhuizen, een lift en is het appartement zelf voorzien van alle gemakken.
INDELING BEGANE GROND:
afgesloten algemene entree met intercom en toegang tot lift, bergingen en garage.
INDELING APPARTEMENT:
hal/entree, zeer royale living van 60 m² met speelse indeling en veel lichtinval door grote raampartijen in het woongedeelte. De tuindeuren in de woonkamer geven toegang tot het grote dakterras dat bijna 25 meter breed is. De open keuken is uitgevoerd in lichte kleurstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Tevens zijn er twee ruime slaapkamers van 20 en 22 m² welke beide grenzen aan een eigen badkamer. Het dakterras is gelegen op zowel het noorden als het zuiden en middels een verbreed zitgedeelte verbonden. Tevens is het dakterras vanuit de woonkamer via beide zijden bereikbaar.
KENMERKEN:
Inhoud appartement: 400 m³
Woonoppervlakte: 150 m²
Gebouw gebonden buitenruimte: 25 m²
Externe bergruimte: 22 m²
– bouwjaar 1996;
– woonoppervlak circa 150 m²;
– royaal dakterras rondom het appartement;
– verwarming en warm water middels centrale verwarming;
– twee royale slaapkamers met en-suite badkamer;
– volledig geïsoleerd;
– het complex heeft een videofoon- en liftinstallatie;
– de servicekosten bedragen € 367,96 per maand;
– uitstekende ligging nabij een park en wijkwinkelcentrum;
– voor verkoop van het appartement is een projectnotaris aangesteld.
Kortom: bent u op zoek naar een heerlijk ruim penthouse met een eigen garage in een veilige afgesloten ruimte, neem dan snel contact met ons op!
*Een deel van de beschikbare media betreft een impressie, hieraan kunnen geen rechten worden ontleent.
- 150 m2
- 2
Kenmerken De Maaier 135
Overdracht
Vraagprijs | € 309.500,- k.k. |
---|---|
Aanvaarding | In overleg |
Oppervlaktes en inhoud
Woonoppervlakte | 150 m2 |
---|---|
Inhoud | 400 m3 |
Bouw
Soort | Penthouse |
---|---|
Bouwvorm | Bestaande bouw |
Bouwjaar | 1996 |
Dak type | Plat dak |
Isolatievormen | Volledig geïsoleerd |
Indeling
Aantal verdiepingen | 1 |
---|---|
Aantal kamers | 3 |
Aantal slaapkamers | 2 |
Aantal badkamers | 2 |
Maandlasten
Ligging De Maaier 135
Voorzieningen
- t Kienholt 127 m van Leeuwenhoekstraat 85 HOOGEVEEN
- Katholieke PABO Zwolle 33 km Ten Oeverstraat 68 ZWOLLE
- Alfa-college 2 km De Stroom 3 HOOGEVEEN
- Katholieke PABO Zwolle 33 km Ten Oeverstraat 68 ZWOLLE
- Theologische Universiteit van de Gereformeerde Kerk (Vrijg) in Nederland 41 km Broederweg 15 KAMPEN
Centraal gelegen informatie over de buurt
Aantal inwoners
In de gemeente
55.311